Přeskočit na obsah

Alena Cetkovská

Podpořím vás na vaší cestě

Individuální provázení

Setkat se můžeme osobně i on-line. Klient má větší prostor ke sdílení a vyjádření svých vnitřních i vnějších pocitů a procesů. Způsob léčení volím intuitivně. Vše probíhá v bezpečném prostředí.

NeuroEnergetická terapie

Ošetření na lehátku. Skrze naslouchání projevům klientova zdraví pomáhám uvést celý systém do harmonie a zahájit léčivé procesy. Ty se aktivují na všech úrovních – fyzické, psychické, emocionální i spirituální.

Semináře a kurzy

Ve skupině je větší síla, díky níž můžete dosáhnout změn v osobní situaci nejen díky přímému odbornému působení terapeuta, ale i prostřednictvím takzvané skupinové dynamiky. Vybrané semináře i on-line.

Nejbližší akce

Systemické (rodinné) konstelace

Sobota 10. prosince 2022 / 9:00 - 17:00

ulice bratří Jaroňků 4079, Zlín

Celodenní seminář pro všechny, kteří cítíte, že je čas udělat změnu ve svém životě a odkrýt tajemství a skryté souvislosti toho, co se nám nyní v životě odehrává. Dát věci do uzdravujícího pohybu, přijmout a propojit své oddělené nebo potlačené části sebe sama a přispět k uzdravení svého rodu. Kteří chtějí zlepšit nevyhovující zdravotní, rodinnou, pracovní, finanční či jakoukoliv jinou životní situaci. 

Přihlásit se

Rezervace jsou uzavřeny.

Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail, kontaktujte mě.

Zimní slunovrat

Středa 21. prosince 2022 / 17:00 - 19:00

Zlín

Ve středu 21. 12. Slunce vstoupí do znamení Kozoroha a nastane zimní slunovrat, což znamená že po nejkratším dni v roce přijde nejdelší noc. Přináší to konec (smrt) a spolu s ním začátek změny, začátek něčeho nového. Přijďte společně oslavit příchod světla. Při ohňové ceremonii odevzdáme, co již v našich životech nepotřebujeme, co je již mrtvé, tak abychom udělali prostor pro to nové, co přijde a co si i vědomě můžeme vytvořit v přítomném okamžiku, týkající se naší budoucnosti. Přijďte si prožít tento čas na vlně společného plynutí.

Přihlásit se

Vstupenky/lístky

Typ lístku Cena Počet míst
Zimní slunovrat
21.12.2022
350,00 Kč
Zimní slunovrat
21.12.2022
350,00 Kč

Registration Information

Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail, kontaktujte mě.

Kruh života

Čtvrtek 19. ledna 2023 / 17:00 - 20:00

Zlín

První naše společné setkání v roce 2023, ve kterém se podíváme i na své vize a na to, co chceme v tomto novém roce vytvořit ve svém životě, jací chceme být, jak se chceme cítit, jak chceme prožívat svůj život.

Přihlásit se

Vstupenky/lístky

Kruh života

700,00 Kč

Registration Information

Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail, kontaktujte mě.

Služby

Poskytuji individuální konzultace, provádím terapii na lehátku, pořádám skupinové semináře a kurzy. Setkat se můžeme osobně i on-line. V průběhu kteréhokoliv našeho setkání se můžete naučit některé dovednosti či zlepšit tyto oblasti:

  • vědomě propojovat mysl, tělo a duši, aby byly ve vzájemné symbióze a harmonii
  • porozumět sami sobě a pochopit situace, v nichž se nacházíte
  • uzdravit své tělo a pochopit poselství své nemoci
  • pochopit a uzdravit partnerské vztahy a také ukončit vztahy minulé
  • vyladit své mezilidské vztahy, vztahy s rodiči a dětmi
  • pracovat se svou myslí tak, aby ona sloužila Vám a nikoli Vy jí
  • otevřít se lásce, laskavosti, radosti, zdraví, hojnosti a štěstí
  • zvládat stres a vypjaté životní a emoční situace

Reference

“Quisque nec augue sagittis, imperdiet augue eget, placerat sem. Aliquam lectus urna, fringilla sit amet lorem a, porttitor imperdiet justo. Aenean at Morbi nibh justo, facilisis ac accumsan nec, auctor quis felis. Vivamus vitae iaculis mauris.”

Jason Johnson

CEO, Founder

“Quisque nec augue sagittis, imperdiet augue eget, placerat sem. Aliquam lectus urna, fringilla sit amet lorem a, porttitor imperdiet justo. Aenean at consequat metus. Etiam mollis porttitor tincidunt. Duis placerat in nulla vitae malesuada. Morbi nibh justo, facilisis ac accumsan nec, auctor quis felis. Vivamus vitae iaculis mauris.”

Jason Johnson

CEO, Founder

“Quisque nec augue sagittis, imperdiet augue eget, placerat sem. Aliquam lectus urna, fringilla sit amet lorem a, porttitor imperdiet justo. Vivamus vitae iaculis mauris.”

Jason Johnson

CEO, Founder

Zasílání novinek

Čas od času vám ráda pošlu e-mail s novými inspiracemi nebo upozorněním na nové semináře a kurzy.