Přeskočit na obsah

Žena ve své síle

Pátek 17. listopadu 2023 / - Neděle 19. listopadu 2023 / 10:00 - 15:00

Místo konání: bude upřesněno


Od nepaměti jsou ženy nositelkami a tvořitelkami života. Jsou to ony, které přinášejí život, lásku, krásu a něhu. Je v nich velká vnitřní síla, které se mnozí muži bojí. A proto už mnohokrát v historii se muži snažili tuto ženskou vnitřní sílu potlačit a zadusit. Tím začala vznkat čím dál větší nerovnováha v postavení mužů a žen. Tato ženská síla však nezmizela. Jde jen o to, si znovu rozpomenout a najít v sobě odvahu se do této síly znovu postavit.

Ženská síla není jen o ženském principu. Naopak. Je o rovnováze a harmonii muže a ženy. Pak teprve jsme v jednotě. Ve své síle a v rovnováze.

Tomuto tématu se budeme celý prodloužený víkend věnovat a dávat ho uvnitř sebe do harmonie a rovnováhy.

Umožní Ti to prožít čas ve společnosti různorodých žen a nechat se jimi inspirovat a taky Ty můžeš inspirovat je. Vytvořím pro Tebe i všechny ženy láskyplný a bezpečný prostor, ve kterém se vše, na co jsi v tuto chvíli připravena mohlo projevit. Mám pro Tebe připraveno několik cvičení, meditací, propojení se s matkou Zemí,….

Víc Ti v tuto chvíli neprozradím. Oslovilo tě toto téma? Chceš prožít víkend v kruhu žen? Pokud ano, tak se přihlas pomocí přihláškového formuláře nebo mailem na alena@alenia.cz 

Cena- kurzovné je 3 600 Kč při přihlášení a zaplacení zálohy do 31.10.2023. Poté je cena 3 900 Kč.

Cena za ubytování: bude vypočítaná podle počtu účastnic 

 

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně