Alenia - Kineziologie a konstelace - Zln

Kontakt, objednávky

ing. Alena Cetkovská, +420 737 927 271, http://www.alenia.cz, alena@alenia.cz

Poradna

bří. Jaroňků 4079, 760 01 Zlín (zobrazit na mapě), podrobnější informace

Metamorfní technika

Založil ji Gaston Saint-Pierre koncem sedmdesátých let, který se mnoho let zajímal o otázky týkající se transformace a byl si dobře vědom, že ji nelze vyvolat vůlí.

"Metamorfóza je pohyb od toho, kým jsme, k tomu, kým můžeme být a kým ve svém potenciálu jsme." (Gaston Saint-Pierre)

Metamorfní technika vytváří prostředí, které neudává žádný předepsaný směr. V tomto prostředí může životní síla klienta transformovat energetické vzorce. Energie, která se podílela na vytvoření starých vzorců, se uvolní a může být využita k vytvoření nových, jemnějších. Nejde tedy o odstranění poruch, ale o to, dovolit transformaci energetických vzorců, aby proběhla. Jak a v jakém okamžiku se vzorce transformují, je zcela na životní síle toho, kdo sezení dostává.

Při praktickém provádění Metamorfní techniky se praktik dotýká lehkými pohyby chodidel, rukou a hlavy klienta. Praktik nepůsobí na toho, kdo sezení dostává, svou vůlí, ani se nesnaží dát jeho životní síle nějaký směr. Tím se může vytvořit prostřední, v němž praktik důvěřuje tomu, že síla a inteligence, která obývají život klienta, dostanou tu nejlepší orientaci pro jeho jedinečný život, který už je ve svém potenciálu transformovaný. Není nutné, aby praktik znal osobní nebo zdravotní historii klienta. Je to velice jemná metoda.

Metamorfní technika je vhodná pro každého a pro každou situaci. V některých případech můžeme pozorovat bezprostřední „reakce“, zatímco v jiných případech jsou reakce spíše jemnější. Klienti často popisují výraznou změnu ve způsobu nahlížení na svůj život a na prožívání sebe sama a cítí více vnitřní síly.

Rozhodování o tom, kolik sezení a jak často je zcela na každém jednotlivci. Někteří chodí pravidelně, někteří občas, když mají zrovna potřebu si sezení dopřát.

Objednejte se na sezení.