Přeskočit na obsah

O mně

Jmenuji se Alena Haseya Cetkovská.

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou
a přáteli.

S pokorou, respektem a úctou naslouchám vašim příběhům, jež mne současně velmi obohacují a ukazují mi pestrost života tady na Zemi.

Nejraději pracuji v přímém kontaktu s vámi, ráda se však s Vámi sejdu i online.

Alena Cetkovská - Alenia

Každé sezení, seminář i kruh jsou jiné

Při individuálních provázeních, ve skupinových kurzech, seminářích i v pravidelných kruzích využívám svou znalost různých metod, své vnitřní dary a životní zkušenosti.

Každý z vás přichází se svým vlastním příběhem, proto při každém sezení intuitivně vybírám vhodnou techniku nebo jejich kombinaci.

Diplomy a certifikáty jsou jen pomůcka, záleží však na Vás, zda vpustíte „to nové“ do svého života.

Metody

Kde se potkáme?

Máte zájem o individuální setkání, skupinový seminář nebo podpůrný kruh?

Těším se na setkání s Vámi