Přeskočit na obsah

NeuroEnergetická terapie

U této terapie není třeba, abyste mi sdělovali, proč jste přišli, co vás trápí. Po celou dobu jste oblečeni a ležíte v pohodlné poloze na lehátku. Podle potřeby a po dohodě přikládám ruce na nebo pod Vaše tělo. Po celou dobu zůstávám s Vaším tělem ve velmi lehkém a hranice respektujícím kontaktu. Po chvíli se začnete uvolňovat, což tělu umožní začít zpracovávat aktuální témata, která si samo určí.

Skrze naslouchání projevům Vašeho zdraví pomáhám uvést celý systém do harmonie a zahájit léčivé procesy. Ty se aktivují na všech úrovních – fyzické, psychické, emocionální i spirituální.

Jedná se o moderní, integrovaný terapeutický systém. Vytváří hlubší terapeutický vhled, poskytuje specifickou mapu interakcí těla a mysli. Spojuje poznatky a praktiky kraniosakrální biodynamiky, polaritní terapie, transpersonální psychologie a léčení traumatu. Vznikl tak ucelený model, který nám dovoluje pochopit oblasti, skrze které spolu procházíme.

Alena Cetkovská - Alenia

NeuroEnergetický přístup umožňuje poznat, kde přesně se v terapeutickém procesu nacházíte, a jaké dovednosti je vhodné v dané chvíli použít. To dělá léčení efektivnějším a přináší to i lepší výsledky než jednotlivě užité výše zmíněné techniky.

Naše tělo, mysl a duch jsou navzájem propojeny a ve zdraví jsou v dokonalé rovnováze. Pokud nás něco z této rovnováhy vyvede, projeví se to jako tělesné, mentální nebo emocionální obtíže. Tato metoda pomáhá našemu systému najít cestu k rovnováze, tedy zpět ke zdraví. 

Cena je 1 300 Kč v maximální délce 60 minut, pak za každých deset minut plus 200 Kč