Alenia - Kineziologie a konstelace - Zln

Kontakt, objednávky

ing. Alena Cetkovská, +420 737 927 271, http://www.alenia.cz, alena@alenia.cz

Poradna

bří. Jaroňků 4079, 760 01 Zlín (zobrazit na mapě), podrobnější informace

Co je to Reiki?

Reiki je vesmírná, životodárná energie, snadno naučitelná. Je to prastará celostní forma léčení těla, mysli i duše na všech námi lidmi dostupných úrovních. S prací Reiki, jak na sobě tak na druhých, lze po čase vidět vše takové jaké doopravdy je, nikoliv jak je chceme vidět my. Reiki působí na všech námi dostupných úrovních, ovlivňuje nejen důsledek, ale i příčinu nemoci, jak psychické tak fyzické.

Reiki je japonské slovo a ve volném překladu znamená: "Rei" - vesmírná všepronikající, životodárná a "Ki" - energie.

Člověk, který dostává Reiki od terapeuta se čistí procházející Reiki na všech úrovních svého žití. Od fyzického těla, kde léčí nemoci, přes tělo astrální - čištění negativních energií, struktur a bytostí sídlících v auře a bezprostřední blízkosti člověka, na mentální úrovni pracuje se vzniklými myšlenkami a z nich vzniklými strukturami, po duchovní úroveň, kde pomáhá na cestě člověka k dokonalému tvoru ve Stvoření. Takže vlastně všechnu tu negativitu, co je v nás a kolem nás rozpouští a přeměňuje na vyzařující Lásku Boží.

K předávání Reiki není třeba žádné zvláštní víry nebo náboženství, používají ji lidé mnoha různých vyznání a filozofií. Reiki není psychotronická ani myslí řízená energie. Reiki energii nedělíme na kladnou a zápornou, nevytahujeme ji z těla. Nedochází k přejímání energie od někoho, ani darování někomu jinému. S Reiki nemusíme energii vůbec vidět, ani se na ni koncentrovat. S Reiki neprovádíme diagnózu, pouze se snažíme zjistit, zda je tělo v rovnováze či nikoliv, aniž bychom z tohoto cokoli vyvozovali. Můžeme objevit místa, kde je jí příliš mnoho nebo málo. Rovnováha je jednoduše nastolována pokládáním rukou na sebe nebo na druhého. Usui sám říkal, že toužil sestavit tuto metodu tak, aby "dělal nicneděláním". Nepotřebujeme tedy žádné lékařské nebo diagnostické vzdělání. Reiki si během předávání sama dělá cestu tam, kde je jí nejvíce třeba. Nemoc chápeme jako přirozenou součást našeho života. Je to signál k tomu, abychom se zastavili a nastolili opět svou vnitřní rovnováhu, kdy má každý naději na uzdravení.

Reiki respektuje všechny léčebné metody a je vhodnou doplňkovou terapií k péči vašeho lékaře. Používají ji maséři, fyzioterapeuti, zdravotní sestry, lékaři a další profese zabývající se léčebnými metodami.

Reiki ovlivňuje nejen důsledek, ale i příčinu nemoci. Rozumějte tomu tak, že Reiki léčí nejenom emoce, ale také rozšiřuje přirozené schopnosti, vyrovnává ducha, uzdravuje tělo a tím vytváří štěstí. Je důležité si uvědomit, že lidé, kteří předávají Reiki nejsou léčitelé. Nezáleží na nich zda a kolik energie si příjemce vezme, k čemu ji použije a jaký bude výsledek. Jsou nástroji pro tuto energii, pouhým prostředníkem, převodníkem, kabelem, potrubím ..., ale kudy teče, tudy léčí! Člověk, který Reiki přijímá, je harmonizován, a proto se jeho tělo může léčit samo. Mezi tím, kdo energii dostává a tím, kdo ji převádí je rovnovážný stav.

Objednejte se a poznejte Reiki.