Přeskočit na obsah

Středa 28. září 2022 / 10:00 - 17:00


Je cyklus tří seminářů, které můžete absolvovat postupně všechny nebo jen některý z nich.

První je o cestě vedoucí k nám samotným. K sobě samé/samému. Vnímám to jako v pohádce o Šípkové Růžence, kdy princ, aby se dostal zpátky ke své duši – té, která je spící a ukryta nahoře ve věži – musí se prosekat trním, očistit okolí věže, vystoupat po schodech nahoru a láskyplně vyjádřit svou lásku ke své duši, která je prezentována polibkem. Duše se pak znovu probouzí, ožije a může se plně projevit. Šípkové keře spolu s trním zde představují postoje, způsoby chování, strachy, bolestí, prožitá traumata…

Záměrem tohoto semináře je návrat k sobě samé/samému. Jít k sobě, uzdravit vše, co nás odděluje od nás samotných. Možná se někteří ptáte, co vám to spojení se sebou přinese. Umožní vám snadněji se rozhodovat, mít větší důvěru v sebe a ve svoje schopnosti, důvěru v život, laskavost k sobě, slyšet svou intuici, vnímat své instinkty, způsoby uzdravení a zvědomění si svých doposud skrytých schopností. Možná by se vše dalo shrnout pod vědomé žití života.

Jak toho dosáhnete? Tím, že se podíváte jak na své stinné, tak i světlé stránky. Oboje máte v sobě. Je jen na vašem rozhodnutí, kterou cestou se vydáte.

Podpořím vás v tom za pomoci svého vnímání a různých nástrojů umožňující dosáhnout tohoto cíle.

Neslibuji vám, že se to vše stane díky jednomu semináři. Je to o vaší trpělivosti, vytrvalosti a odvaze vydat se na tuto svoji cestu k sobě a uskutečňovat změny ve svém životě. Vytvořím pro vás bezpečný prostor a prakticky se s vámi podělím o možnosti navrácení se zpátky k sobě.

 

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně