Přeskočit na obsah

Konstelace

Sobota 2. března 2024 / 9:00 - 17:00

Místo konání: Zlín


Konstelace nám pomáhají odkrýt naše tajemství, skryté souvislosti toho, co se nám nyní v životě odehrává. Umožňují nám dát věci do pohybu tak, aby se vše mohlo uzdravit a vyléčit, a my se stali více celistvými. Technika je vhodná i pro ty, kteří se neradi svěřují, nicméně věří, že existuje něco mezi nebem a zemí.

Lze si postavit vše, co tvoří nějaký systém – vztahy, zdraví, práci, peníze, naše vlastnosti, programy, které je tak možné změnit či zlepšit Vaši nevyhovující zdravotní, rodinnou, pracovní, finanční či jakoukoliv jinou životní situaci. Máte zde možnost uvidět souvislosti. S ostatními nemusíte sdílet podrobnosti, spolu se mnou definujete problém, který potřebujete řešit, ostatní účastníky postavíte do rolí aktérů dané situace a problém se již začne jakoby sám rozplétat a uzdravovat.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně