Přeskočit na obsah

Kruhu sounáležitosti

Pondělí 7. března 2022 / 17:15 - 19:15


Chcete se stát se součástí skupiny vzájemně se respektujících lidí, kteří touží naučit se něco nového, hlouběji se ponořit do sebe sama a žít láskyplný život
v radosti, lásce a hojnosti?
Je mnoho darů, které můžete v Kruhu sounáležitosti objevit. Kruh je praktickým nástrojem, který Vám může pomoci pochopit, řídit a utvářet každodenní život a duchovní rozvoj. Práce ve skupině je neuvěřitelně silná a poskytuje určité výhody. Pomáhá Vám rozvíjet komunikační dovednosti, rozvíjet sebeuvědomění skrze naslouchání ostatním, více se o sobě dozvědět, podporuje vás v překonávání překážek a přináší lepší sebepoznání.
Každý/každá z Vás může do kruhu vnést svoji esenci, svá témata, výzvy, svůj vlastní příběh a obohatit tím sebe i ostatní. Spoluvytvářet ho.
V Kruhu sounáležitosti si budeme povídat o různých alternativních přístupech k tomu, co se nám v životě právě děje. Jeho součástí bude i meditace v tichu,
konstelační techniky, různá cvičení, tanec, dýchací techniky…
Kdy začínáme? V pondělí 7. března 2022 v 17.15. Budeme se scházet jednou za dva týdny. Kruh se otevře při minimální počtu 5 lidí, kteří budou chodit
pravidelně. Není určen pro nahodilé účastníky. Poprvé můžete přijít a rozhodnout se, zda budete chtít pokračovat.

Přihlašujte se prosím do konce února.
Cena 700 Kč

Místo konání: Bratří Jaroňků 4079, Zlín

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně