Přeskočit na obsah

Kurz léčení

Pátek 24. května 2024 / - Sobota 25. května 2024 / 17:00

Místo konání: Zlín


V Kurzu léčení se s vámi podělím o to, co umím a znám. Mám za sebou více jak22 let praxe a o mnoho více let vlastního studia a poznávání.

Naučíte se techniky, které můžete využít v běžném vašem každodenním životě.

Díky kineziologickému testu si můžete vytestovat, které potraviny jsou pro vás vhodné či nikoli, zda je vaše tělo v rovnováze či zda je ve stresu a jaká korekce mu pomůže stres uvolnit i v případě, když váháte a je pro vás obtížné se rozhodnout.

Seznámíte se s principy fungování nervového systému, což vám pomůže porozumět svým projevům chování a emocí a naučíte se, jak se dostat znovu do klidu.

Nacítíte si energie, ukážu vám, jak s nimi pracovat tak, abyste je mohli bezpečně využívat, když vás nebo vaše blízké něco bolí.

Naučíte se být více ve svém středu, více uzemnění a zakotvení. Více ve spojení se sebou.

 

Rezervace

Vstupenky/lístky

3 300,00 Kč

Přihlašovací údaje

Booking Summary

1
x standardní vstupenky
3 300,00 Kč
Celková cena
3 300,00 Kč

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně