Přeskočit na obsah

KURZ LÉČENÍ – POKRAČOVÁNÍ

Sobota 11. června 2022 / - Neděle 12. června 2022 / 9:30 - 15:00

Místo konání: ulice bratří Jaroňků 4079, Zlín


Jaro už je v plném rozpuku a je to období nových začátků. Příroda se probouzí, vše kvete, začínají se objevovat první zelené lístky a ptáci nás opět obdarovávají svým zpěvem Slunce začíná dávat více světla a tepla.

A v tomto čase začátků mi přišla inspirace vytvořit pro vás pokračování Kurzu léčení. Program už je pro vás připravený a zároveň je i otevřený možným změnám, který přinese přítomný okamžik.

A na co se můžete těšit? Na bezpečný prostor pro sdílení svých zkušeností, pro kladení otázek, pro zopakování si některých věcí z prvního kurzu, a hlavně pro nové informace a cvičení. Podělím se s vámi o další techniky, které si sami na kurzu vyzkoušíte a obohatím je o své mnohaleté zkušenosti ze své praxe s klienty. Naučíte se vnímat propojení psychiky s fyzickém tělem, porozumíte vlastním schopnostem a dovednostem seberegulace. A je jen na vás, který způsob vás osloví. Všechny techniky jsou jednoduché, neb v jednoduchosti je síla.

Kurz sám o sobě je léčivý hlavně pro vás a skrze vás i pro vaše blízké. Je vhodný i pro vás, kteří pracujete s lidmi. Je vytvoření pro porozumění a propojení těla, mysli a duše.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně