Přeskočit na obsah

Meridiány a polaritní energie

Čtvrtek 30. března 2023 / 17:00 - 20:00

Místo konání: Zlín


Na přání jsem pro vás vytvořila seminář o meridiánových drahách a polaritní energii v našem těle. Meridiány jsou dráhy v našem těle, které ovlivňují naše zdraví. Harmonický průběh energie v meridiánech je základem pro naše zdraví. Každý meridián má několik akupunkturních bodů. V případě disharmonie to má pak dopad na naše fyzické a psychické zdraví. Ing. Jiří Janča (jeden z průkopníků reflexní terapie a homeopatie u nás) mimo jiné říkal, že když k němu přišel člověk s bolavým kolenem, tak mu podpořil ledviny a jejich meridiánovou dráhu (vede právě přes koleno) a ve většině případů bolest kolena odešla.

Záměrem tohoto workshopu je seznámit vás, co to jsou meridiánové dráhy, kudy v těle vedou a ukázat vám možnosti, jak je můžete sami uvést do harmonie. Vše si prakticky vyzkoušíte.

Dovíte se zde základní informace o meridiánových drahách, naučíte se kineziologický test, abyste si mohly najít disharmonii a zvolit způsob, jak dát dráhu do rovnováhy. Povíme se taky o polaritách v těle podle jednotlivých živlů.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně