Přeskočit na obsah

Oslava letního slunovratu

Neděle 20. června 2021 / 14:00 - 19:00


Pojďme společně oslavit letní slunovrat, kdy Slunce vystupuje na nejvyšší bod své dráhy a dospívá k vrcholu svých sil, které přenáší i na všechny rostliny. Uctíme Matku Zemi a navážeme tak spolu na původní tradice, kdy se lidé různých kultur setkávali na posvátných místech, aby společně léčili sebe a Zemi. Na tradice, které vycházely z naprosto přirozeného spojení člověka s přírodou a stvořením. Spojení, které vyjadřovalo jednotu a sounáležitost.

V osobní rovině je letní slunovrat příležitostí k oslavě dosažených cílů, uvědomění si vlastních schopností, talentu a síly k životu ve vnějším světě. Je to čas zábavy a veselí, vychutnávání světla a tepla.

Letošní slunovrat přichází 21. června v 5.33, kdy Slunce vstupuje do znamení Raka. Je to čas pro přirozenou dobou oslav života.

My se však sejdeme se v neděli 20. června ve 14 hodin v Chvalčově. Součástí oslav bude společná procházka, rituály, oheň, tanec, špekáčky…

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně