Přeskočit na obsah

Rodinné konstelace ve Zlíně

Sobota 5. března 2022 / 9:00 - 18:00


Již více než 15 let uplynulo od doby, kdy jsem poprvé uskutečnila seminář konstelací. Za tu dobu jsem byla, a mám možnost stále být, svědkem toho, jak se měníte a transformujete skrze vlastní zkušenost a prožitek. Jak obohacujete svůj přístup k životu skrze rozšiřování vědomí i jeho zdroje, který je naší podstatou. Jak jste ve svém životě více v harmonii, lásce a porozumění.

Systemické konstelace se zabývají řešením vztahů jako celku, je možné se podívat na jakýkoliv existující vztah, například partnerský, vztahy s rodiči, vztah
k penězům a majetku, vztah k sobě samé/mu, ke svému vnitřnímu dítěti/ženě/muži, dále také třeba na vztah já a má sebeúcta/závislost/strach/smutek/ nenávist/nemoc a mnoho dalších záležitostí týkajících se jakéhokoli vztahu v rámci našeho systému.

Přihlašujte se do středy 2. března 2022.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně