Přeskočit na obsah

Sebe-léčení

Neděle 23. dubna 2023 / 9:00 - 17:00

Místo konání: Zlín


Tento seminář je o vědomém léčení sebe sama za pomoci jednoduchých technik. A to léčení nejen fyzického těla.

Záměrem semináře je podělit se s vámi o své zkušenosti, naučit vás je, všechno si budete moct vyzkoušet a prožít. Budete mít možnost prozkoumat, proč se vám stále nedaří uzdravit nejen fyzické tělo, ale i vztahy. Mnohdy v sobě máte překážky, které vám brání toho dosáhnout. A pak můžete mít pocit, že toho děláte tolik a stále se váš stav nelepší a stále se necítíte dobře.

Seminář sebe-léčení je hodně praktický, plný jednoduchých technik a cvičení. Všechny mám vyzkoušené a ověřené. Je docela možné, že si v průběhu semináře přijdete na svůj vlastní způsob.  Každý jsme jedinečný, co je nejlepší pro jednoho, tak pro druhého může být něco jiného. 

 

Rezervace

Vstupenky/lístky

Sebe-léčení

2 200,00 Kč

Přihlašovací údaje

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně