Přeskočit na obsah

Sebe-léčení

Neděle 23. dubna 2023 / 9:00 - 17:00

Místo konání: Zlín


Tento seminář je o vědomém léčení sebe sama za pomoci jednoduchých technik. A to léčení nejen fyzického těla.

Záměrem semináře je podělit se s vámi o své zkušenosti, naučit vás je, všechno si budete moct vyzkoušet a prožít. Budete mít možnost prozkoumat, proč se vám stále nedaří uzdravit nejen fyzické tělo, ale i vztahy. Mnohdy v sobě máte překážky, které vám brání toho dosáhnout. A pak můžete mít pocit, že toho děláte tolik a stále se váš stav nelepší a stále se necítíte dobře.

Seminář sebe-léčení je hodně praktický, plný jednoduchých technik a cvičení. Všechny mám vyzkoušené a ověřené. Je docela možné, že si v průběhu semináře přijdete na svůj vlastní způsob.  Každý jsme jedinečný, co je nejlepší pro jednoho, tak pro druhého může být něco jiného. 

 

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně