Přeskočit na obsah

Sebe-léčení

Sobota 4. března 2023 / 9:00 - 17:00

Místo konání: Zlín


Tento seminář je o vědomém léčení sebe sama za pomoci jednoduchých technik. A to léčení nejen fyzického těla.

Nedávno mi toto téma přišlo a dnes v noci i jeho název. Pro mě zrovna v době, kdy se mé tělo vyrovnávalo s virózou. Od rána praktikuji vše, co ke mně přichází a cítím se mnohem, mnohem lépe. Před 15 lety jsem si objevila bulku v prsu. Podařilo se mi její růst na nějaký čas zastavit, jenže pak se dala znovu do pohybu, a tak jsem šla na operaci. Poté jsem se rozhodla jít svou vlastní cestou, tak jak mě k tomu vedla má intuice. Tedy bez následné chemoterapie, ozařování, hormonální léčby. Dovedlo mě to i k otázce, proč se mi to nepodařilo ještě před operací. Co tomu bránilo? Dnes už to vím. Podíváme se tedy i na to, jaké překážky si stavíme na své cestě k uzdravení.

Seminář sebe-léčení je hodně praktický, plný jednoduchých technik a cvičení. Je docela možné, že si v průběhu semináře přijdete i na svůj vlastní způsob.  Každý jsme jedinečný, co je nejlepší pro jednoho, tak pro druhého může být něco jiného.  

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně