Přeskočit na obsah

Seminář VĚDOMÝ ŽIVOT

Pátek 4. listopadu 2022 / 17:00

Místo konání: Rusava


Mám ráda život a s radostí ho prožívám v přírodě. Les, voda, slunce, déšť, kameny, zvířecí a rostlinná říše jsou mými spojenci na této mé pozemské pouti. To mne inspirovalo vytvořit pro vás seminář Vědomý život v srdci Hostýnských vrchů – v chaloupce na Rusavě.

Máte možnost užít si v přírodě celý víkend, od pátku večera do nedělního odpoledne. V sobotu i v neděli uskutečníme procházku lesem a hlouběji se vědomě propojíme s bytostmi přírody. Využijeme i energie tohoto data k uctění svých předků a k uzdravení programů, které si nesete od svých předků a vytvoříte si programy nové. Bude prostor i pro energetická cvičení, tanec, hry, meditaci, sdílení, … Nechte se překvapit, co vám naše společné propojení přinese a kam nás zavede. Je to bezpečná cesta plná dobrodružství a radosti.

To vše a ještě více proběhne o víkendu 4. – 6. listopadu 2022

Cena je 3 500 Kč (ubytování, program, moje podpora)

Stravování: v chaloupce je plně vybavená kuchyňka, v blízkosti jsou i restaurace.

Přihlašujte se co nejdříve, kapacita postelí je omezená. Přihláška je platná po zaplacení zálohy 1 500 Kč.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně