Přeskočit na obsah

Systemické konstelace

Sobota 14. října 2023 / 9:00 - 17:00

Místo konání: Zlín


Konstelace nám odkrývají vnitřní obraz, který je pro nás současně léčivý. Zabývají se řešením vztahů jako celku a v rámci celku. Je možné se podívat na jakýkoliv existující vztah jako např. partnerský vztah, vztahy s rodiči, vztah k penězům a majetku, vztah k sobě samému, ke svému vnitřnímu dítěti, vnitřní ženě, vnitřnímu muži, tak např. i na vztah já a má sebeúcta, závislost, strach, smutek, nenávist, nemoc a mnoho dalšího. Uzdravující je nejen naše osobní konstelace, nýbrž i konstelace ostatních účastníků semináře.

Pro Ty, kteří se chtějí zúčastnit bez stavění konstelace je cena 1 200 Kč.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně