Přeskočit na obsah

Systemické (rodinné) konstelace

Neděle 22. ledna 2023 / 9:00 - 17:00

Místo konání: Zlín


Někdy se stane, že se točíme v kruhu, opakovaně se nám děje něco, čemu nerozumíme, hledáme řešení, snažíme se, ale jen ztrácíme energii a úleva z porozumění nepřichází…Možná je tady „jiný“ pohled na věc…
… změnit se dá cokoliv, je to jen na nás…
 
K tomu nám můžou pomoci konstelace, kde si to, co je skryté, co nevidíte nebo si neuvědomujete, můžete zviditelnit a zvědomit. A tím započít uzdravování. Ať už se jedná o zdraví, o vztahy, o finance, o práci, o naše vnitřní části, programy a vlastnosti.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně