Přeskočit na obsah

Vnitřní ženské archetypy

Sobota 29. května 2021 / 9:00 - 17:00


Seminář je zaměřen na vnitřní archetypy. Archetypy jsou vnitřní obrazy a typicky se projevující energie v člověku, které jsme jako lidská bytost získali vštěpováním rodových a kulturních přesvědčení, určitých pevných postojů, reakcí, hranic, které jsme začali nasávat, zaznamenávat a přijímat za své již od prenatálního období ve formě energií emocí matky a okolí. Naše každodenní reakce v situacích ve světě „tam venku“ odrážejí konstelace archetypů v našich vnitřních emocionálních světech. Znalost archetypů vám pomůže odhalit vaše vnitřní šablony, prvotní reakce na jejichž bázi v běžných dnech života automaticky fungujete. To vám poskytuje zpětnou vazbu, jak jste se naučili s vaší vitální sílou zacházet a jak ji adekvátně a kreativně využíváte a rozvíjíte ve svůj vlastní, ale i vyšší prospěch. Rozpoznáváním dynamiky archetypálních vnitřních programů v sobě můžete objevit různá zákoutí, odhalit tajemství a nové kvality. Tyto programy se všeobecně jeví v pozitivním aspektu – tvořivém, progresivním a stínovém – stagnujícím, destruktivním. Každá žena na této planetě má možnost se konfrontovat s oběma stranami mince, a zároveň každá pociťuje osobní výzvy, ale i dary na různých polích i hladinách. Proto by se dalo říct, že jsme všichni na jedné lodi, která tvoří základ našeho bytí. Dobře známým projevem archetypů jsou mýty a pohádky. Je tolik archetypů, kolik je typických situací v životě. Na tomto semináři si každá postavíte do konstelace čtyři základní archetypy: milenku, královnu, čarodějku a amazonku. A možná i některé další. Umožní vám to uvědomit si, který z nich máte v sobě potlačený, který má naopak převahu, v jakém jsou vzájemném vztahu, což vám přináší možnost uzdravení. Současně máte příležitost si tyto archetypy prožít v konstelaci druhých žen a hlouběji pochopit jejich esenci.

Přihlašujte se do středy 26. května 2021.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Alena Cetkovská - Alenia

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně