Přeskočit na obsah

Vnitřní ženské archetypy

Sobota 26. června 2021 / 9:00 - 17:00


Seminář je zaměřen na vnitřní archetypy. Archetypy jsou vnitřní obrazy a typicky se projevující energie v člověku, které jsme jako lidská bytost získali vštěpováním rodových a kulturních přesvědčení, určitých pevných postojů, reakcí, hranic, které jsme začali nasávat, zaznamenávat a přijímat za své již od prenatálního období ve formě energií emocí matky a okolí.

Naše každodenní reakce v situacích ve světě „tam venku“ odrážejí konstelace archetypů v našich vnitřních emocionálních světech. Znalost archetypů vám pomůže odhalit vaše vnitřní šablony, prvotní reakce na jejichž bázi v běžných dnech života automaticky fungujete. To vám poskytuje zpětnou vazbu, jak jste se naučili s vaší vitální sílou zacházet a jak ji adekvátně a kreativně využíváte a rozvíjíte ve svůj vlastní, ale i vyšší prospěch.

Rozpoznáváním dynamiky archetypálních vnitřních programů v sobě můžete objevit různá zákoutí, odhalit tajemství a nové kvality. Tyto programy se všeobecně jeví v pozitivním aspektu – tvořivém, progresivním a stínovém – stagnujícím, destruktivním. Každá žena na této planetě má možnost se konfrontovat s oběma stranami mince, a zároveň každá pociťuje osobní výzvy, ale i dary na různých polích i hladinách. Proto by se dalo říct, že jsme všichni na jedné lodi, která tvoří základ našeho bytí. Dobře známým projevem archetypů jsou mýty a pohádky. Je tolik archetypů, kolik je typických situací v životě.

Na tomto semináři si každá postavíte do konstelace čtyři základní archetypy: milenku, královnu, čarodějku a amazonku. A možná i některé další. Umožní vám to uvědomit si, který z nich máte v sobě potlačený, který má naopak převahu, v jakém jsou vzájemném vztahu, což vám přináší možnost uzdravení. Současně máte příležitost si tyto archetypy prožít v konstelaci druhých žen a hlouběji pochopit jejich esenci.

Přihlašujte se do středy 23. června 2021.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně