Přeskočit na obsah

Základy metamorfní techniky

Čtvrtek 8. června 2023 / 16:30 - 20:00

Místo konání: Zlín


Metamorfní technika je jemná a velmi účinná masáž, která pomáhá odstraňovat emocionální bloky a vzorce vzniklé v prenatální období. Tato technika podporuje samo-léčivé síly těla a jeho schopnost uzdravit se a vrátit se zpět ke své přirozené rovnováze.  V průběhu ní se velice jemná, nenásilně a bez jakékoli manipulace zpracovávají a dávají do pohybu přesně ta témata, která se mají v danou chvíli zpracovat a posunout dál. Soustředí se na reflexní zónu páteře chodidel, rukou a hlavy.

Aplikuje na tři oblasti na těle:
• na chodidlech: vyjadřují prenatální vzorce bytí a evolučního pohybu vpřed.
• na dlaních: vyjadřují konání a změny vzorců myšlení.
• na hlavě: vyjadřují vzorce myšlení.

Metamorfní technika je určena všem. Je výborná pro děti i pro dospělé a naučit se ji může každý z váš, kdo o ni projeví zájem. Je velice snadná a nepotřebujete k tomu žádné zvláštní odborné znalosti. Můžete ji provádět kdekoli, a to jak na ostatních, tak i na sobě jako automasáž.

Naučila jsem se ji od Marianne Tuor, certifikované lektorky a dlouholeté praktičky Metamorfní techniky, fyzioterapeutky a arteterapeutky, žijící ve Švýcarsku.

A jak je už u mne zvykem, vše si vyzkoušíte v praxi.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně