Přeskočit na obsah

Základy reflexní terapie

Čtvrtek 11. května 2023 / 17:00 - 20:00

Místo konání: Zlín


Jsem tu pro vás s dalším workshopem, tentokrát vás seznámím se základy reflexní terapie nohou. základem této techniky je skutečnost, že noha představuje věrný obraz člověka. Chodila jsou mapou našeho těla. Na noze je možné nalézt vše, z čeho se skládá lidské tělo – tedy i zobrazení veškerých orgánů a duševně-duchovních vzorců.

Najdeme na nich např. místa, která korespondují s našimi orgány, čakrami a žlázami s vnitřní sekrecí. Jde o pradávnou metodu. U nás se za jejího průkopníka považuje ing. Jiří Janča, který byl rovněž první, kdo mě s touto metodou seznámil.

Záměrem tohoto kurzu je vysvětlit vám principy a souvislosti mezi chodidlem a tělem, ukázat vám hlavní body a místa na chodidle a způsob, jak s nimi pracovat. Poté si to vyzkoušíte v praxi.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně