Přeskočit na obsah

Zimní slunovrat

Středa 21. prosince 2022 / 17:00 - 19:00

Místo konání: Zlín


Ve středu 21. 12. Slunce vstoupí do znamení Kozoroha a nastane zimní slunovrat, což znamená že po nejkratším dni v roce přijde nejdelší noc. Přináší to konec (smrt) a spolu s ním začátek změny, začátek něčeho nového. Přijďte společně oslavit příchod světla. Při ohňové ceremonii odevzdáme, co již v našich životech nepotřebujeme, co je již mrtvé, tak abychom udělali prostor pro to nové, co přijde a co si i vědomě můžeme vytvořit v přítomném okamžiku, týkající se naší budoucnosti. Přijďte si prožít tento čas na vlně společného plynutí.

Událost se již konala

Podívejte se na aktuální události, které nabízím.

Tuto akci pořádá Alena Cetkovská

Od mala mne baví pozorovat lidi, vnímat to, co je v jejich projevu na první pohled skryté, a být jim podporou. Už od roku 2002 podporuji lidi v uskutečnění změn v jejich životě a posílení jejich odvahy opustit nevyhovující život, uzdravení svého žití tady na Zemi a vytvoření naplněnějšího života v hojnosti, v klidu a lásce.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete snadněji uvidět svůj vnitřní potenciál a odvážněji vykročit vstříc šťastnějšímu a radostnějšímu životu.

Prošla jsem si vážnou nemocí, která mě přivedla zpátky k sobě a k mé vnitřní síle. Mám ráda sport, tanec, hudbu, přírodu a čas strávený s rodinou a přáteli. Žiji ve Zlíně.

Více o mně